Kavling kéju cheddar jero sarta di luhur sangkan ieu nikmat, macaroni creamy sarta kéju. Ngawula ka casserole ieu salaku piring utama jeung Salad atawa ngawula deui salaku piring samping .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 ons macaroni
- 4 sendok mantega
- 1/4 cangkir
- tipung (sagala-Tujuan)
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/8 séndok cabe hideung (taneuh)
- 1 cup
- satengah na-satengah atawa krim lampu
- susu 1 cup
- 1 séndok
- Dijon mustard (atawa mustard coklat lada)
- 2 1/2 ka 3 gelas Cheddar kéju (abon)
- 1 cup
- crumbs roti lemes (tossed kalawan 1 1/2 séndok dilebur mantega)
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 375 F. gajih a 2-quart baking piring .
- Cook macaroni dina ngagolak cai asin handap pakét arah. Solokan di colander sarta bilas ku cai panas.
- Dina panci sedeng, ngalembereh mentega leuwih panas sedeng. Aduk tipung nepi ka rata sarta bubbly. Neruskeun masak sarta aduk pikeun 1 menit.
- Nambah asin, lada, krim, sarta susu na masak, aduk terus, dugi thickened.
- Tambahkeun mustard sarta 2 gelas kéju anu. Neruskeun masak, aduk, dugi kéju geus dilebur.
- Ngagabungkeun campuran sambel jeung macaroni lemes.
- Sendok kana piring baking disusun jeung luhur jeung sésana 1/2 ka 1 cup kéju abon.
- Paburencay teh crumbs roti buttered merata ngaliwatan lapisan kéju.
- Panggang salila kira 25 menit, dugi enteng browned na bubbly.
Ngagaduhan 4 nepi ka 6.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 899 |
| total Fat | 66 g |
| jenuh Fat | 38 g |
| jenuh Fat | 18 g |
| kolesterol | 188 mg |
| natrium | 1.165 mg |
| karbohidrat | 43 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 35 g |