"Aya hiji shaker badag tina Magic Debu gigireun uyah jeung cabé di dapur kuring sorangan sarta dina sagala réstoran kuring", nyebutkeun Barbecue Katerangan Mike Mills. "Kuring hayang I bisa angka kaluar jalan anu rék di selapkeun botol kana tabel réstoran sabab, dina réstoran kuring, éta nu item pangseringna dipaling!"
Nyieun hiji saeutik leuwih panas sarta lada, nambahan bubuk mustard jeung cabé hideung ka 1/4 cangkir tiap.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir / 120 ml paprika
- 1/4 cangkir / 60 ml halal uyah, finely taneuh
- 1/4 cangkir / 60 ml gula
- 2 sendok / 30 ml mustard bubuk
- 1/4 cangkir / 60 ml cabe bubuk
- 1/4 cangkir / 60 ml taneuh cumin
- 2 sendok / 30 ml taneuh cabe hideung
- 1/4 cangkir / 60 ml granulated bodas
- 2 sendok / 30 ml rawit
Kumaha Jieun Éta
- Campur kabéh bahan babarengan jeung toko dina wadah katutup pageuh. Anjeun bakal hoyong tetep sababaraha dina shaker gigireun grill atawa kompor pikeun pamakéan gampang.
- Nyimpen dina jar katutup atawa hawa kedap wadahna palastik nepi ka 1 taun sanggeus persiapan. rub Ieu bisa dipaké dina daging sapi, hayam, daging babi, lauk, seafood, sarta sayuran.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 47 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1.855 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 2 g |