Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 amplop gelatin unflavored , kayaning Knox
- 4 sendok granulated gula
- 1 cup cai nu ngagolak
- 2 teaspoons almond ekstrak, sakumaha dipikahoyongna *
- 1 cup ngejat susu
- 1 cup cai tiis
- 1 tiasa (15 ons) cocktail buah jeung sirop *
Kumaha Jieun Éta
1. Dina mangkok sedeng, ngagabungkeun nu gelatin sarta gula, aduk nyampur ogé.
2. Tuang cai nu ngagolak leuwih campuran gelatin / gula, sarta aduk nepi ka tuntas bubar.
3. Aduk ékstrak almond, ngejat susu, jeung cai tiis, Pergaulan ogé.
4. Tuang gelatin teh kana mangkok atawa porsi kapang upami hoyong. Chill dugi teguh.
5. Pikeun ngalayanan, potong gelatin kana kuadrat 1 inci atawa berlian sarta ngalayanan kalayan buah canned jeung sirop tina can.
The almond ngambang bisa jadi disiapkeun sateuacanna na refrigerated (henteu beku) dugi siap ngaladénan. Ngagaduhan 4 nepi ka 6.
Variasi * Anjeun tiasa ngagantikeun lemon atawa vanili ekstrak
* Paké canned jeruk mandarin atawa buah canned lianna di tempat nu cocktail buah.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 312 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 12 mg |
| natrium | 132 mg |
| karbohidrat | 68 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 7 g |