The French Maung Bandung pitur Chambord flavored Vodka, nu kahayang keur disada kawas - sagala rasa nu populér buah prambus hideung liqueur jeung lightness of vodka. Ieu mangrupakeun pilihan hebat for geus meunang rasa unmistakeable of Chambord dina sagala vodka cocktail mana meureun nya pas.
cocktail Ieu nyokot nu Pamanggih ngeunaan ngaganti ampir sacara harfiah. Éta sarupa duanana Champagne na Chambord jeung vodka jeung Champagne. Anjeun meunang rasa tina urut jeung airiness sahiji dimungkinkeun ku kabaran pelem nectar mun sweeten hal nepi bit. Ieu mangrupakeun inuman pikaresepeun dirancang pikeun kali dimaksudkan-to-ngingetkeun; sanajan pikeun sakabéh Maung Bandung canggih na, anjeun bakal boga kapuasan rusiah tina nyaho éta salah sahiji inuman panggampangna pikeun concoct.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce
- Chambord flavored Vodka (atawa buah prambus vodka sejen)
- 1 ounce
- Inuman sampanye
- 2 ons
- pelem nectar
- Garnish: pelem nyiksikan
Kumaha Jieun Éta
- Ngocok vodka jeung pelem nectar kalawan és
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Luhur kalawan sampanye.
- Garnish ku nyiksikan pelem sarta buah prambus hideung.
Resep kahadean: Chambord
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 192 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 15 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 9 g |
| protéin | 12 g |