Naha éta tanggal wengi, wengi kulawarga, atawa kanyamanan-pangan-ngabalukarkeun-I-wanna wengi, salah-pot ieu pasta anu hijina resep nu peryogi. Dieusian ku sapi taneuh jeung tomat ditumbuk, dinner gampang ieu creamy tur euyeub, sareng ngan hiji tajongan vodka saeutik. Luhur dipareuman ku grated seger Parmesan kéju pikeun seukeut, finish asin.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok minyak zaitun
- 1 bawang (dicincang)
- 1 pound sapi taneuh lean
- 1 séndok uyah
- 1 séndok cabé
- 1 28 ounce tiasa tomat (ditumbuk)
- 1/2 cangkir vodka
- 1/2 séndok téh beureum flakes cabe
- 1/2 cangkir krim beurat
- 4 cangkir asak penne (atawa naon baé pasta anjeun resep)
- Garnish: kéju Parmesan
Kumaha Jieun Éta
- minyak panas dina pot ageung leuwih sedeng luhur panas
- Tambahkeun bawang jeung tumis nepi ka asak ngaliwatan
- Tambahkeun sapi, uyah, sarta cabé, masak dugi sapi kasebut browned ngaliwatan
- Tambahkeun tomat ditumbuk, vodka, jeung flakes cabe. Bawa panas nepi ka luhur sarta ngantep simmer, aduk nepi ka asin nu ngurangan ku ngeunaan satengah.
- Tambahkeun krim jeung mix tuntas
- Tambahkeun pasta jeung aduk salaku saos teh thickens na nyertakeun sakabéh pasta nu. Luhur kalayan kéju parmesan seger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 990 |
| total Fat | 33 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 135 mg |
| natrium | 127 mg |
| karbohidrat | 105 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 51 g |