bule endog keok nyieun pancakes ieu mengembang. Ngawula ka ieu pancakes éndah jeung sirop favorit anjeun sarta mentega.
Resep patali: pancakes Cornmeal
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas tipung
- 2 sendok granulated gula
- 1/2 séndok téh uyah
- 1 séndok baking powder
- 1/2 séndok téh baking soda
- 1 cup buttermilk
- susu 3/4 cangkir
- 2 endog badag (dipisahkeun)
- 1/4 cangkir dilebur mantega
- 2 sendok minyak nabati
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok Pergaulan, ngagabungkeun nu tipung, gula, uyah, baking powder, sarta soda.
- Dina mangkok sejen, whisk babarengan buttermilk jeung susu, yolks endog, sarta dilebur mentega. Nyampur kana bahan garing ngan dugi kabéh bahan anu moistened.
- Darso bule endog di mangkok sejen dugi puncak kaku ngabentuk. Melu kana adonan dugi ogé diasupkeun.
- Panas jumlah leutik minyak dina skillet badag leuwih panas sedeng. Nalika skillet cukup panas pikeun serelek cai sizzle, scoop pancake adonan onto skillet dina ngeunaan 1 / porsi 4-cup, nyebarkeun saeutik. Nalika edges anu rada garing sarta gelembung anu popping na layung nu nicely browned, ngeunaan 2 nepi 3 menit, balikkeun leuwih jeung masak di sisi séjén dugi browned, ngeunaan 2 menit deui.
- Ngawula ka panas jeung mentega jeung sirop.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 479 |
| total Fat | 33 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| kolesterol | 277 mg |
| natrium | 834 mg |
| karbohidrat | 31 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 15 g |