Mukhwas biasana didahar sanggeus tepung ka rojong dicerna sarta freshen sungut jeung aya resep countless kaluar dinya. Sanggeus anjeun nyieun Mukhwas sababaraha kali sarta ilahar kaluar nu bahan nu resep leuwih batur, anjeun teuing bisa nyieun sorangan! Bahan kedah sadia di paling bahan kadaharan India.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir saunf polos /
- aniseed
- 1/2 cangkir Chuara Supari (atawa permen gula)
- 1/2 cangkir Dhania dal (inti siki coriander)
- 1/2 cangkir
- siki wijen (atawa slivers nut Betel)
- Sababaraha tetes warna dahareun beureum
- Sababaraha tetes héjo warna dahareun
- 1 TSP acuk panggih
- panggih pepermin 1 TSP
Kumaha Jieun Éta
Dina resep ieu, abdi biasana make boh Chuara Supari (diucapkan Soo-paÃ-ree tur dijieun tina kaping garing) atawa gula permen - pernah duanana - nu Mukhwas bakal mungkas nepi teuing amis lamun duanana dipaké.
- Panas pan datar dina seuneu sedeng saacan panas.
- Manggang nu Aniseed saacan mildly aromatik jeung rada darker. Angkat ti pan jeung niiskeun lengkep.
- Ngulang prosedur roasting jeung Dhania dal sarta sikina wijen.
- Nempatkeun siki wijen kana piring datar ditambah tetes warna dahareun beureum ka aranjeunna. Campur ogé kantos sadayana siki coated. Tetep kumisan sarta ngidinan ka tegalan pinuh.
- Naha sami sareng Dhania dal jeung warna dahareun héjo.
- Ayeuna nempatkeun kabéh bahan babarengan dina mangkok badag tur gaul ogé.
- Nyimpen dina wadahna airtight dina tempat garing tiis. Meakeun waktu 2 minggu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 112 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 9 mg |
| natrium | 31 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 5 g |