nikmat peach ham glazed ieu dijieun kalayan preserves, mustard, liqueur atanapi nectar, sarta bahan lianna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ham pinuh asak, ngeunaan 7 nepi ka 9 pon
- 1 jar (10 ons) preserves peach
- 1 1/2 séndok Creole mustard, mustard lada, atawa
- Dijon
- 2 sendok peach liqueur (Schnapps)
- 2 sendok jeruk nipis
- dash
- kayu manis
Kumaha Jieun Éta
- Panggang ham sakumaha diarahkeun dina wrapping, kira 18 menit per pound.
- Ngagabungkeun sésana bahan, aduk nepi ka rata.
- Skor anu ham dipanggang dina pola inten; séndok glaze leuwih, nyebarkeun jeung jaket lengkep.
- Panggang salila kira 30 menit deui.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 814 |
| total Fat | 42 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 19 g |
| kolesterol | 332 mg |
| natrium | 5.896 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 91 g |