peach Salsa ngeunah kieu kaasup peaches, tomat, bawang héjo, bel cabe beureum, jus jeruk, sarta seasonings marengan gula atawa madu lamun resep amis Salsa Anjeun. Ngawula ka Salsa flavorful ieu kalawan hayam grilled, lauk, atawa babi chops.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas diced peeled peaches
- 1 cup diced tomat
- 1/2 cangkir thinly sliced bawang héjo
- 1/4 cangkir diced beureum bel cabé
- 2 sendok jus jeruk, ngeunaan 1 sedeng jeruk
- 1 nepi ka 2 teaspoons finely minced cabé Chili panas atawa hampang, atanapi secukupnya
- 1 séndok dicincang cilantro seger, atawa rasa
- dash jahé
- bubuk dash bodas
- 1 séndok jeruk atanapi jus nanas, pilihan
- Dash cabe hideung Freshly taneuh
- Gula atawa madu, upami hoyong, secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan Salsa, tasting tur nambahkeun gula atawa madu lamun hoyong Salsa nu hiji amis saeutik. Bener gumantung kana rasa amis tina peaches.
- Sababaraha pelem dicincang bisa dipaké babarengan jeung peaches dina resep ieu.
- Hayu nangtung salila 45 menit atawa refrigerate pikeun sababaraha jam saméméh porsi.
- Ngawula kalawan lauk grilled, hayam, atawa babi.
Ngajadikeun cukup pikeun 4 nepi ka 6.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 35 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 5 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |