Ngamangpaatkeun amis peaches panas kalawan nikmat grilled resep peaches seger ieu. Grilled peaches seger bisa dipake salaku dessert kalawan és krim, atawa dilayanan ku piring gurih kawas babi manggang atawa game.
Ngajadikeun 6 grilled seger Peach halves
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 peaches asak badag, batu dihapus, ngurangan
- 1 séndok gula coklat lampu
- 1 séndok dilebur mantega
- ciwit leutik pala
- ciwit uyah
- Freshly taneuh cabe hideung secukupnya, pilihan (ngaleungitkeun lamun nyieun pikeun dessert a)
Kumaha Jieun Éta
Dina mangkok leutik campur gula, mantega, pala, uyah, sarta cabe hideung.
Taliti sikat teh grates of a grill panas kalawan anduk kertas oiled. Tempat anu halves peach dina grill samping cut handap. Grill keur 2 menit na péngkolan. Langsung sendok jeung nyebarkeun saeutik tina campuran gula leuwih halves peach panas. Cook pikeun sejen 2-3 menit, piceun sarta ngalayanan panas, kamar temp, atawa tiis.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 47 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 5 mg |
| natrium | 51 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |