Beets jeung téhnik pickling anu wildly populér kalayan Éropa Wétan . Kusabab resep ieu gancang-pickled tur teu diolah maké metodeu hot- atawa tiis-pak, éta anu dimaksud bisa didahar dina sababaraha minggu nyieun eta.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Keur Beets:
- 16 orok Beets (unpeeled, tops dipangkas)
- Keur marinade:
- 2 sedeng bawang beureum (julienned)
- 2 sendok gula
- 1/3 cangkir cuka bodas
- 2 teaspoons uyah
- cai 2/3 gelas
Kumaha Jieun Éta
Nyiapkeun Beets
- Bawa pot ageung tina cai asin ka kulub rolling. Tambahkeun Beets, ngurangan panas, sarta simmer dugi lembut, 12 nepi ka 15 menit. Solokan ogé.
- Lamun tiis cukup pikeun nanganan, dieunakeun kaluar kulit. Teundeun Beets dina mangkok nonreactive na sisihkan.
Sangkan marinade
- Dina panci leutik, ngagabung bawang, gula, cuka, garam, sarta 2/3 cai gelas jeung mawa ka kulub leuwih panas tinggi.
- Simmer 5 menit.
Acar Gancang éta Beets
- Tuang marinade panas leuwih Beets, sarta tiis kana suhu kamar.
- Nutupan ogé Beets jeung refrigerate sababaraha jam atawa sapeuting saméméh porsi.
- Toko refrigerated nepi ka dua minggu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 278 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1.591 mg |
| karbohidrat | 62 g |
| Serat dietary | 16 g |
| protéin | 9 g |