Ieu panjang-simmered pot manggang mangrupakeun kombinasi ngeunah anggur beureum, tomat, jeung suung. Ieu hébat sareng kentang atawa anjeun bisa ngalayanan sapi jeung saos na leuwih pasta panas asak.
Ngawula ka pot ieu manggang nikmat mibanda kentang mashed atawa béas sarta sayuran favorit anjeun atawa Salad héjo tossed.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 3-4 pound pot manggang (lean Amrik, buleud handap, atawa imbit)
- 3 séndok tipung (sagala-Tujuan)
- 1 séndok uyah
- 1/4 séndok cabe hideung taneuh
- 3 séndok minyak zaitun
- 1 bawang sedeng (ngurangan, thinly sliced)
- 1 iga seledri (thinly sliced)
- 8 ons sakabeh tombol leutik suung (dipangkas, dikumbah, atawa sliced suung)
- 4 cengkéh bawang bodas (smashed na minced)
- 1/2 séndok téh garing marjoram (atawa thyme)
- 1 daun salam leutik
- 1 cup kaldu hayam
- 1 cup anggur beureum garing (kayaning pinot schwa / Burgundy atanapi cabernet)
- 1 tiasa (28 ons) tomat ditumbuk
Kumaha Jieun Éta
- Dina stockpot ageung atanapi oven Walanda , panas minyak zaitun leuwih panas tinggi. Ngagabungkeun tipung jeung uyah jeung cabé; dredge pot manggang di campuran. Brown dina manggang gancang dina sadaya sisi dina minyak panas.
- Tambahkeun bawang, seledri, jeung suung; ngurangan panas mun sedeng jeung tumis, aduk remen, salila kira 2 nepi ka 4 menit.
- Tambahkeun bawang bodas jeung masak pikeun 1 menit deui.
- Nambah thyme atanapi marjoram, daun salam, kaldu hayam, anggur, jeung tomat; mawa ka kulub a. Ngurangan panas kana low; nutupan sarta simmer keur 2 ka 2 1/2 jam, atawa dugi sapi teh pisan lembut.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 877 |
| total Fat | 41 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| kolesterol | 271 mg |
| natrium | 642 mg |
| karbohidrat | 25 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 93 g |