Autumn brings kami a bounty tina nikmat bungbuahan ragrag . Apel, Pears, sarta cranberries nyieun kombinasi alus pisan. Kavling textures geulis tur rasa di Salad ieu: bubuahan seger, cranberries garing, kéju bulao , bawang beureum sarta saeutik cuka balsamic .
Duanana tart jeung amis, salad ieu nyieun salad gede pikeun ngamimitian hidangan atawa bisa dipaké salaku piring samping mun marengan hayam atawa babi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 apal badag (peeled, cored, sarta potong 1/2 batu inci)
- 1 pir (asak, peeled, cored, sarta potong 1/2 batu inci)
- 1/4 cangkir cranberries (garing)
- 1/4 walnuts cangkir
- 4 ons kéju bulao (teguh, crumbled)
- 1/2 bawang beureum (sliced ipis)
- 2 sendok cuka balsamic
- Pikeun Rasakeun: Salt jeung cabé taneuh Freshly
- Pilihan: campuran salad greens
Kumaha Jieun Éta
- Tempat anu walnuts dina lambaran cookie jeung roti bakar dina oven preheated dina 350 F keur 3 nepi ka 5 menit. Piceun, hayu kmu kasarna rendang.
- Dina mangkok badag, Tos babarengan kabéh bahan.
- Ngawula ka polos atawa dina ranjang tina romaine apu atawa dicampur greens.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 451 |
| total Fat | 26 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 43 mg |
| natrium | 655 mg |
| karbohidrat | 43 g |
| Serat dietary | 9 g |
| protéin | 16 g |