Aya sababaraha motong daging sakumaha salaku loin babi ramah-pamaké. resep babi loin nikmat tur gampang Ieu diperlukeun wungkul menit Prep pikeun oven, sarta hasil anu hiji manggang beueus, lean, sarta aromatik.
Ngajadikeun 68 Servings of Herb Anggang Babi Loin
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 kebat Rosemary, dikumbah, ditinggalkeun dina batang
- 1 kebat thyme seger, dikumbah, ditinggalkeun dina batang
- 1 kebat tarragon, dikumbah, ditinggalkeun dina batang
- 2 sdm minyak zaitun
- 3 sedengkeun boneless babi loin manggang
- uyah jeung cabé hideung taneuh seger secukupnya
- 1 TSP paprika
- 6 cengkéh bawang bodas, unpeeled tapi prick kulit sareng ujung péso
Kumaha Jieun Éta
Nambah bumbu seger, batang sarta sagala, kana 9 x 12 baking piring atanapi pan marengan minyak zaitun. Tos kana jaket, jeung iklas dina loin babi ngaliwatan ranjang tina bumbu. Musim babi loin generously jeung asin, lada hideung taneuh tawar, sarta paprika. Paburencay teh cengkéh bawang bodas di sabudeureun éta meat.Roast pikeun 35 menit, teras cabut na giliran loin babi leuwih. Ngagunakeun pasangan tongs, nutupan luhureun éta babi jeung bumbu wilted. Teundeun deui dina oven, sarta manggang pikeun 30 menit deui, atawa nepika ngahontal hiji suhu internal tina 155 derajat F.Allow istirahat sacara bébas ditutupan ku foil pikeun 15 menit saméméh slicing sarta porsi. Garnish jeung cengkéh bawang bodas Anggang, sarta salah sahiji juices daging alam ti loyang.| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 463 |
| total Fat | 26 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| kolesterol | 148 mg |
| natrium | 105 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 47 g |