Ieu mouthwatering chops domba anu marinated dina cuka anggur beureum sarta marinade Rosemary na grilled panas tur gancang. Hiji cara hébat nyiapkeun domba.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 10-12 chops loin domba, ngeunaan 1 1/2 inci kandel
- 1/2 cangkir (120 ml)
- minyak zaitun
- 1/3 cangkir (80 ml) cuka anggur beureum
- 1 séndok (15 ml) garing Rosemary
- 1-2
- cengkéh bawang bodas, minced
- 1 séndok uyah laut (5 ml)
- 1 séndok (5 ml) cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun chops domba di kantong plastik resealable. Ngagabungkeun bahan marinade jeung tuang leuwih domba. Gently dianggo marinade sakuliah chops, leupaskeun kaleuwihan hawa tina kantong na segel. Ngawenangkeun chops mun marinade dina kulkas salila 3-5 jam.
- grill Preheat keur panas tinggi. Dipiceun chops ti marinade sarta nempatkeun dina rak grill. Masak pikeun 5-6 menit per samping, mastikeun pikeun lalajo pikeun flare up.
- Sakali asak liwat (145 derajat pikeun sedeng langka, 155 keur sedeng, 165 pikeun dipigawé ogé), piceun tina panas sarta ngidinan pikeun beristirahat lima menit katutupan saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1724 |
| total Fat | 123 g |
| jenuh Fat | 48 g |
| jenuh Fat | 57 g |
| kolesterol | 516 mg |
| natrium | 815 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 137 g |