Sababaraha hal pangalusna dina kahirupan anu basajan jeung ieu kasus pikeun cocktail Lemon Kue ieu. Resep pisan gampang, merlukeun ngan dua bahan sarta featuring salah sahiji liqueurs krim nu pang populerna di pasar kiwari.
RumChata mangrupakeun béntang nu acara tur campuran miboga Rum Karibia sarta Wisconsin krim bisa gancang jadi favorit anyar Anjeun. Dina inuman dicampur ieu, mangka cukup digabungkeun jeung luscious, rasa amis tina limoncello jeung dilayanan dina batu.
Hasilna mangrupakeun pikaresepeun, creamy dessert cocktail ku hint lemon na ngan cukup rasa amis kana satiate wae huntu amis. Éta sampurna pikeun pihak dinner atawa kapan rék a slow sipping inuman, low-buktina inuman dina menit.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 bagian RumChata Cream liqueur
- 1 bagian
- limoncello
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana hiji kaca baheula ngeusi és seger.
Resep kahadean: RumChata
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 527 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 14 mg |
| karbohidrat | 74 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |