Babi téh salah sahiji nu pang populerna pangan di Spanyol , didahar salaku hiji appetizer atanapi Tangtu utama. Lomo adobado (lada babi loin) resep Ieu ngeunah na juicy. Ieu ogé gampang sarta merlukeun ukur sababaraha bahan.
Babi nu marinates salila sahenteuna 1 jam, tapi preferably sapeuting sarta lajeng digoréng gancang di pan lajeng listo (éta siap)!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 cengkéh bodas
- 1 séndok paprika (amis Spanyol)
- 1 séndok oregano (garing)
- 1/2 séndok téh uyah
- 4 ons anggur (bodas)
- 3 séndok minyak (zaitun)
- 2 pon babi loin (potong 8 keureut ipis)
- 3 nepi ka 4 sendok minyak (zaitun, pikeun frying)
Kumaha Jieun Éta
- Mesek tur finely mince bawang bodas (atawa pencét dina pers bawang bodas).
- Campur bawang bodas minced kalawan paprika, oregano, uyah, anggur bodas, sarta minyak zaitun dina piring gelas baking.
- Teundeun keureut daging babi loin kana baking piring sarta nyebarkeun campuran bungbu dina dua sisi.
- Panutup babi kalayan bungkus plastik sarta marinate dina kulkas salila sahenteuna 1 jam, preferably sapeuting.
- Masak, tuang 3 nepi ka 4 sendok minyak zaitun kana pan frying badag jeung panas dina sedeng.
- Nalika panas, keureut ngagoreng loin di pan.
- Dipiceun sarta ngalayanan kalayan roti rustic na peppers piquillo rasana.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 618 |
| total Fat | 31 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 197 mg |
| natrium | 143 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 64 g |