Naha anjeun ngantosan turki ka rengse atanapi linggih ka handap tur ngarasakeun salametan Poé sukur anjeun, nu cocktail sukur bakal masangkeun wonderfully kalayan hidangan libur Anjeun.
The aprikot brendi sarta jeruk nipis nambahkeun hiji adun halus tina rasa buah ka Martini basa jeung prepares kuncup rasa anjeun keur manuk mouthwatering anjeun geus kungsi masak sadayana dinten.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3/4 ounce
- Gin
- 3/4 ounce
- vermouth (garing)
- 3/4 ounce brendi (aprikot)
- jeruk nipis 1/4 ounce
- garnish:
- Maraschino céri
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana chilled kaca baheula atawa cocktail.
- Garnish kalawan céri anu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 140 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 3 g |