Resep ieu nembongkeun maneh kumaha nambahkeun kopi ka frosting anjeun sarta mangrupa iringan sampurna coklat muih na cupcakes kawas kieu vegan Mocha Kue .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir (1 iteuk) susu-gratis kécap margarin
- 3 gelas confectioners gula
- 1/4 cangkir espresso (-kualitas alus)
- susu kécap 2 sendok polos atawa susu almond
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok campur kode badag migunakeun hiji mixer leungeun listrik, ngéléhkeun margarin kécap susu-haratis nepi ka rata.
- Tambahkeun tipung gula 1 cup dina hiji waktu, alik jeung espresso jeung susu kécap dugi konsistensi nyaeta mengembang sarta creamy.
Pake pikeun ibun muih susu-gratis .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 161 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 69 mg |
| karbohidrat | 31 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |