Resep jeung poto kahadean Déwan Kecap pangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/4 pon tahu (silken, lemes)
- 1/4 pound kéju (Parmesan)
- 1 dash uyah (rasa)
- 1 dash cabe (rasa)
- 2 endog sedeng (ngan yolks)
- 1 1/2 cangkir tipung
Kumaha Jieun Éta
- Dina processor dahareun, tambahkeun tahu jeung tambah dugi tahu kiwari keur aya dina konsistensi rupa. Tambahkeun parmesan, asin, lada jeung endog yolks dugi ogé dikombinasikeun. Salajengna, tambahkeun tepung jeung nyampur babarengan nepi ka balna a kabentuk.
- Wangun porsi leutik adonan kana tali panjang. Kalawan péso dipped di tipung, motong tali kana 3/4 buah inci.
- Bawa pot ageung cai enteng asin ka kulub a. Leupaskeun adonan gnocchi anjeun kana cai simmering sarta ngidinan masak pikeun 3 nepi ka 5 menit atawa nepi ka gnocchi geus risen ka luhur; solokan oge jeung luhur kalayan saos favorit Anjeun.
Di dieu hiji sababaraha saos anu masangkeun utamana ogé kalawan gnocchi:
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 435 |
| total Fat | 26 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 253 mg |
| natrium | 648 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 32 g |