nikmat henteu endog heran jajan Ieu kueh coklat dijieun kalayan koko jeung vanili jeung bahan séjén.
Tempo ogé
Coklat bit Kue
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 3/4 cangkir
- tipung (tipung jajan, sifted)
- Gula 1 cup
- 1/4 cangkir koko
- 1 séndok baking soda
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/3 cangkir pondok
- 1 1/2 teaspoons ekstrak vanili
- cuka 1 séndok
- 1 cup cai (tiis)
Kumaha Jieun Éta
- Ngayak bahan garing nu ngahiji jadi hiji mangkok Pergaulan.
- Tambahkeun sésana bahan jeung ngéléhkeun dugi ampir rata. Tuang kana greased na floured a 9 inci baking pasagi pan.
- Panggang dina 350 F keur tentang 30 menit, atawa nepi ka pick atawa cake kai tester diselapkeun dina puseur asalna kaluar beresih.
- cake ibun atawa ngawula kalawan topping dikocok.
Langkung Coklat Kue
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 232 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 2 mg |
| natrium | 329 mg |
| karbohidrat | 35 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |