Ngawula ka piring tina kacang jeung cornbread na sliced tomat pikeun tepung kulawarga sampurna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 keureut Bacon (diced)
- 1 1/2 séndok minyak nabati
- 1 1/2 cangkir bawang (dicincang)
- 3 cengkéh bawang bodas (smashed na minced)
- 8 ons ham (diced)
- 4 cangkir kaldu hayam
- 4 cangkir seger kacang Hull ungu
- Uyah jeung cabé (rasa)
Kumaha Jieun Éta
- Masak di Bacon dina skillet atawa microwave dugi ampir garing.
- Dipiceun ka towels kertas ka solokan. Panas minyak zaitun dina panci badag leuwih panas sedeng.
- Tambahkeun bawang jeung ham jeung masak, aduk, dugi bawang nyaéta lembut tur enteng browned. Tambahkeun bawang bodas jeung masak pikeun 1 menit deui.
- Nambah Bacon, kaldu hayam, sarta kacang na bawa ka simmer a.
- Ngurangan panas kana low, panutup, sarta simmer pikeun 50 ka 60 menit, atawa dugi kacang anu ngan lembut.
- Cabut panutup jeung ningkatkeun ka sedeng-low; simmer pikeun 5 nepi ka 10 menit deui.
- Rasa jeung tambahkeun uyah jeung cabé, sakumaha diperlukeun.
Senang Taun Anyar kacang
Hoppin 'Yohanes II
Hideung-eyed kacang polong loaf
Hideung-eyed kacang polong Salad
Hideung eyed kacang na smoked piknik
Smoked piknik Ham jeung nanas
Babi piknik seger kalayan Sayur
Hideung-eyed Index kacang
Crockpot Babi jeung Ham Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 182 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 20 mg |
| natrium | 761 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 12 g |