Jambu krim mangrupa krim indulgently euyeub dipaké salaku basa di loba substitutes vegan susu-gratis. Ieu teuing richer tur leuwih flavorful ti susu kécap. Di dieu téh kumaha carana ngadamel krim jambu vegan homemade. Salami anjeun nganggo cashews atah, ieu téh ogé mangrupa pangan resep atah .
Jambu resep krim kahadean tina Gardein.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas cashews (sakabeh atah)
Kumaha Jieun Éta
Nempatkeun 2 gelas sakabeh, cashews atah (henteu buah anu mindeng garing) jeung bilas kacida alusna dina cai tiis. Nempatkeun dina mangkok jeung tambahkeun cai tiis keur nutupan éta. Panutup mangkok jeung sapeuting refrigerate.
Solokan nu cashews jeung bilas handapeun cai tiis.
Tempat anu cashews dina Blénder kalawan cukup cai tiis seger nutupan aranjeunna ku 1 inci. Nyampur kana luhur pikeun sababaraha menit dugi pisan rata. (Upami nu nuju teu maké-speed tinggi Blénder profésional kayaning a Vita-Campur, anu nyiptakeun hiji krim ultra-mulus, galur cream jambu liwat kana tabung rupa-bolong.)
Ngajadikeun ngeunaan 3 1/2 cangkir krim jambu biasa.
Di dieu Éta naon nu kudu jeung krim jambu atah homemade anjeun:
- Gourmet bayam sarta Basil puree
- Sambel Alfredo bahan kadaharan Decadent
- Rosemary jambu vegan kentang mashed
- Gagasan sarapan keur diet bahan kadaharan
- Fingerling kentang jeung dulse crisped
- Gampang resep kentang mashed vegan kécap-gratis
- Tempo ogé: vegan resep More gampang mun cobian
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 62 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 63 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 2 g |