cingcin squash ieu glazed enteng jeung campuran buttery maple, teras rasana. Téh mangrupa piring samping nikmat keur kasempetan nanaon. Senang kanyataan: kulit luar tina squash delicata geus pinuh plant. Daging jero ngabogaan amis, rasa hampang anu kids déwasa sapuk bakal ngarasakeun.
Langkung Winter squash
- Buahna tangkal ek squash Resep Jeung Madu jeung Granny Smith Apel
- Cooker slow atawa dipanggang karnaval squash
- Dipanggang maple na Brown Gula Butternut squash
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sedeng delicata squash
- 2 sendok dilebur mantega
- 2 sendok
- sirop maple
- uyah laut dash
- Dash taneuh kapulaga (atawa kayu manis)
Kumaha Jieun Éta
- Garis a jelly roll pan (atawa lambar baking kalawan sisi) kalawan nonstick foil. Gajih foil atawa menyemprot kalawan semprot nonstick masak.
- Potong squash kana rounds kandel 1 inci; scoop siki kaluar unggal babak.
- Dina mangkok, Tos di squash kalayan mentega jeung maple sirop dilebur. Susun squash dina disusun pan foil-dijejeran. Sprinkle enteng sareng uyah jeung kapulaga atawa kayu manis.
- Panggang dina 350 F keur 35 nepi ka 45 menit, péngkolan sakali ngeunaan satengahna ngaliwatan waktu baking.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 59 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 10 mg |
| natrium | 28 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |