Yogurt Tahini Lemon asin nyaéta gancang, flavorful condiment sampurna kalawan domba masakan, salads basajan, sarta pilafs béas. Ieu nyata stand-kaluar kalawan Minted Domba Meatballs atanapi drizzled dina Salad Fattoush . Kuring resep ngagunakeun yogurt susu sakabeh sacara umum, tapi utamana dina saos. Low-gajih na versi nonfat condong mibanda stabilizers atanapi paneuas, anu tiasa ngadamel tékstur ahir saos kirang ti idéal.
Eta ngajaga, katutupan na chilled, nepi ka saminggu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup polos, unsweetened
- susu haseum jeung kentel
- 2 - 3 séndok tahini (taneuh wijen némpelkeun)
- 2 sendok jeruk nipis seger
- uyah laut Rupa secukupnya
- Freshly cabé taneuh secukupnya (pilihan)
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok sedeng, campur yogurt, tahini, sarta jeruk nipis babarengan nepi ka rata. Sia tahini sarta yogurt ka kaayaan mulus ngabutuhkeun saeutik perhatian, jadi pastikeun digawekeun aranjeunna duaan.
- Tambahkeun uyah secukupnya, sarta cabé, upami anjeun resep.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 53 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 4 mg |
| natrium | 58 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |