A flambe saeutik ngajadikeun dessert peach ieu tambahan husus. Baca ieu flambe tutorial pikeun tips tentang kumaha carana ngawasaan téhnik ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 peaches (asak tapi tetep teguh)
- 2 pikeun 3 séndok mantega
- 3 séndok gula coklat
- 3 séndok Rum poék
Kumaha Jieun Éta
- Candak 2 asak, peaches, motong dina satengah, teras nyiksikan di ngeunaan 4 atawa 5 keureut.
- Ngalembereh sababaraha sendok mentega leuwih panas sedeng dina, skillet jero beurat ku cecekelan panjang.
- Tambahkeun 2 nepi 3 séndok gula coklat; aduk. Tambahkeun peaches. Masak nepi ka cukup haneut tur dimimitian soften, ngeunaan 1 menit.
- Flip nu peaches sarta ngantep éta masak hiji tambahan 30 detik. Leupaskeun pan ti panas sarta tambahkeun Rum (lampu atanapi poék; poék boga leuwih rasa) secukupnya, sarta swirl di pan bit.
- Nempatkeun pan deui dina panas. Terang hiji patandingan pisan lila tur lulus leuwih pan. Nangtung deui nyegah ramo Anjeun. Ngawenangkeun seuneu mun maot handap tur asin ka thicken rada
- Angkat ti panas sarta ngawula leuwih és krim.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 343 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 38 mg |
| natrium | 8 mg |
| karbohidrat | 42 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 2 g |