resep Ieu cara hébat ngarasakeun bounty panas urang jagung seger. Éta bisa janten snack atawa sisi piring ngeunah keur meats barbecued.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 Ceuli badag seger jagong amis (atawa 1 cup dipak of thawed, lemes, jagong beku)
- 2 endog badag
- 1/4 cangkir sakabeh susu
- 1/4 cangkir sadaya-Tujuan tipung
- 3 séndok cornmeal konéng
- Gula 1 1/2 séndok
- 1/2 séndok téh uyah atawa rasa
- 2 1/2 teaspoons baking powder
- 1 botol minyak suuk keur frying (mungkin ngagantikeun canola)
Kumaha Jieun Éta
- Leuwih mangkok badag, maké péso seukeut, taliti nyukur nu kernels jagong kaluar cob nu. Jeung deui tina péso éta, kerok jus susu ti cob kana mangkok.
- Whisk endog jeung susu kana jagong nepi tuntas digabungkeun. Dina mangkok sejen, ngagabungkeun tepung, cornmeal, gula, uyah, sarta baking powder. Tuang kana mangkok tina campuran jagung, sarta aduk sareng spatula pikeun ngabentuk adonan kandel.
- Tuang minyak ngeunaan 3/4 inci jero kana skillet beurat-tugas. Leuwih panas med luhur mawa minyak ka 375 ° F. Lamun minyak anu panas, leupaskeun sendok rounded tina adonan taliti kana minyak. Ulah riungan, anu fritters kudu silih noel. Pangalusna dipigawé dina dua bets. Cook ngeunaan 3 menit dina saban gigir, nepi ka fritters jagong téh coklat emas.
- Solokan on towels kertas atawa rak kawat. Uyah upami hoyong, sarta ngalayanan fritters jagong langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 268 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 228 mg |
| natrium | 1.045 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 12 g |