Naon bahan kadaharan libur menu-sukur, Christmas atawa kasempetan-bakal husus jadi lengkep tanpa kentang mashed? The creamy aduh atah tina parsnips mixes ogé kalayan kembang engkol ka mawa Anjeun rendition vegan atah nu paling tercinta libur resep Palasik kantos. Ngawula ka vegan atah anjeun "mashed kentang" kalayan bahan kadaharan supa kuah na Sprouted Quinoa Salad . Ulah poho pai waluh atah !
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 cangkir kembang engkol (dicincang)
- 1 1/2 cangkir parsnips (dicincang)
- 1/4 cangkir
- minyak zaitun tiis-dipencet
- 3 séndok
- ragi gizi
- uyah laut 1 séndok
- 1/2 séndok cabe hideung (atawa secukupnya)
- 1/2 séndok
- nama shoyu (atawa secukupnya)
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun sakabéh bahan kana prosesor dahareun dipasangan jeung S-agul jeung prosés pikeun 30 detik atawa dugi ka ngahontal konsistensi dina anjeun bahagia sareng.
- Ngawula ka geuwat atawa sisihkan dina suhu kamar. Mun refrigerated, anjeun bisa keukeuh haneut nepi kembang engkol mashed anjeun sarta parsnips rada di pan leuwih panas low saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 123 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 39 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |