Babi jeung engkol nya gampang nyieun jeung nikmat. Nancy migunakeun boh mangrupa manggang babi loin atanapi chops loin.
Ti Nancy: "resep ieu dibikeun ka handap ngaliwatan kulawarga kuring tatarucingan pangalusna abdi téh nya éta hiji piring Denmark saprak Kami ngan generasi kadua di nagara ieu.".
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 babi chops atawa manggang babi loin
- minyak nabati, ngeunaan 2 sendok
- 1 TSP. uyah halal
- 1/8 TSP. Freshly taneuh cabe hideung
- 1 TSP. bawang bodas bubuk (atawa leuwih sakumaha dipikahoyongna)
- 1 sirah engkol
Kumaha Jieun Éta
- Musim babi kalayan asin, lada, jeung bubuk bawang bodas.
- Dina badag, skillet jero atawa oven Walanda ngaliwatan médium luhur panas, coklat chops babi dina minyak, péngkolan ka coklat kabeh sisi. Ieu konci saprak engkol bakal meunang warna na jeung rasa ti caramelization tina babi nu.
- Saatos babi kasebut sahingga coklat dina sagala sisi, inti hiji kapala engkol héjo sarta motong kana dalapan wedges.
- panas handap ka med-low mun low. Tambahkeun engkol sarta uyah langkung sakedik, panutup, sarta simmer salila 1 jam.
- Nuluykeun simmering, aduk remen, dugi babi nu geus ragrag eta na engkol dina coklat tur sagemblengna wilted.
- Ngawula kalawan roti na applesauce homemade .
Anjeun bisa ogé kawas
Gampang Pan-grilled Chops Babi Jeung lada rub
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 489 |
| total Fat | 28 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| kolesterol | 134 mg |
| natrium | 539 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 46 g |