Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound / 450 g mantega
- 1/2 cangkir / 120 ml
- Basil seger dicincang jeung dipencet pageuh kana cangkir
- uyah jeung cabé taneuh Freshly secukupnya
- 4 lobsters buntut badag
- 2 sendok / 15 ml
- minyak zaitun
Kumaha Jieun Éta
1. Dina hiji Blénder atawa prosesor dahareun ngagabungkeun mentega jeung Basil. Nyampur nepi ka rata. Usum jeung uyah jeung cabé secukupnya sarta nyampur nyampur. Upami Anjeun keur make asin mentega Anjeun bisa teu kedah nambahkeun uyah. Mindahkeun campuran kana mangkok, panutup leutik jeung refrigerate.
2. Nyiapkeun buntut lobster ku bengkahna dina satengah. Jang ngalampahkeun pamakéan ieu peso badag, seukeut. Tempat anu sisina lobster dina dewan motong backside handap.
Ditegor ngaliwatan puseur kana cangkang sakabeh panjang. Melu deui, megatkeun ngaliwatan cangkang. Anjeun tiasa make shears pawon pikeun motong ngaliwatan cangkang lamun perlu. Sikat daging enteng sareng samping minyak jeung tempat cut handap dina grill preheated leuwih a panas sedeng. Grill pikeun 5 jeung 7 menit gumantung kana ukuran tina buntut lobster.
3. Angkat ti grill, sikat beurat kalawan Basil mentega, sarta ngalayanan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 463 |
| total Fat | 50 g |
| jenuh Fat | 29 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| kolesterol | 148 mg |
| natrium | 135 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 5 g |