Hiji piring tradisional nu diwangun ku hiji Chili héjo boneka topped kalayan saos walnut creamy sarta dalima beureum - warna dina bendera Méksiko. piring téh nikmat dinten favorit Méksiko Kamerdikaan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 chiles héjo badag, keur isina
- 3/4 cangkir crema atawa krim haseum
- Gula 1/2 séndok
- 1/4 cangkir ngejat susu
- 1/2 walnuts cup finely dicincang
- 1 dalima, siki dipisahkeun
- 1/2 sedengkeun babi taneuh atanapi sapi
- 3 cengkéh bodas
- 1/4 tina hiji bawang, peeled na diced
- 1 séndok gajih babi atawa minyak nabati
- 1 apel, peeled, cored na seeded, coarsely dicincang
- almond 2 sendok unsalted, dicincang
- 1/4 séndok téh kayu manis
- ciwit of pala
- 1/4 séndok cumin
- 1 kebat peterseli seger, coarsely dicincang
- 2 sendok kismis, softened dina cai haneut
- 3 endog
Kumaha Jieun Éta
- Manggang nu chiles jeung nyabut kulit jeung siki.
- Panas minyak atawa gajih babi leuwih panas sedeng dina pan badag. Tambahkeun dina sapi atawa babi jeung coklat dugi ampir rengse. Tambahkeun dina bawang bodas, bawang, apel, almond, kayu manis, pala, cumin, ciwit tina uyah jeung cabé jeung masak pikeun ngeunaan 5 menit.
- Kocok bule endog nepi ka puncak kaku ku mixer atanapi whisk a. Melu di yolks endog sarta ciwit uyah. Dip unggal Chili boneka di campuran endog jeung ngagoreng dugi coklat emas.
- Barang nu chiles kalawan porsi sarua isina teh. Nyampur atanapi campur crema, walnuts, sarta gula jeung susu ngejat. Tuang ngaliwatan chiles Freshly asak tur Sprinkle kalayan siki dalima.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 417 |
| total Fat | 25 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 167 mg |
| natrium | 125 mg |
| karbohidrat | 31 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 20 g |