A Tomahawk steak, ogé mun disebut salaku Cowboy steak, nyaéta anu kacida gedéna (30-45 oz) tulang-di panon iga. cut Ieu keur steak lover serius tur resep rub ieu bakal nyieun pangalaman nu leuwih alus tinimbang éta. Ku hint of rempah India earthy, rub well-rounded ieu bakal méré kulit nice bari bringing kaluar rasa alam daging. Nambahkeun hiji steak topper pikeun pangalaman sabenerna memorable.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Rempah kana Roti bakar:
- 2 sendok siki coriander
- 2 sendok siki cumin
- 2 sendok siki fennel
- 1 séndok cardamon peuteuy
- Bahan tambahan:
- 2 sendok kopi (atawa espresso, taneuh)
- uyah laut 2 sendok
- bawang bodas bubuk 1 séndok
- bubuk bawang 1 séndok
- 1 séndok mustard bubuk
- 1 séndok paprika
- 1 séndok peterseli (garing)
- 2 teaspoons cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- Tempat bibit coriander, siki cumin, siki fennel jeung kapulaga peuteuy dina pan leuwih daging sedeng. Roti bakar dugi siki mimiti coklat rada (ngeunaan 3-4 menit).
- Dipiceun rempah ti panas sarta tempat kana bungbu coét (atawa coet kopi) jeung pulverize kana bubuk a.
- Teundeun eusi kana mangkok sarta nambahan bahan sésana. Campur babarengan jeung make.
- Toko rub dina wadahna airtight dina tiis, tempat garing nepi ka 6 bulan sanggeus préparasi awal.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 36 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3.545 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |