Renowned Virginia cocktailian Todd Thrasher geus dijieun cocktail ieu sabudeureun Basil Hayden urang Bourbon salaku hiji ngajenan ka candies buah amis nu éta sakali kaprah sapanjang kidul Amérika Sarikat.
Bari ieu teu di cocktail quickest ngahasilkeun, upami Anjeun keur pilari cara unik ngagungkeun Poé Kamerdikaan , ieu meureun inuman pikeun anjeun. Redolent madu, peaches na pecans, inuman ieu mangrupa duanana ngeunah tur kompléks. Coba salah na hayu atuh nyaho naon pikir.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Pikeun cocktail nu:
- 2 ons Bourbon Basil Hayden urang
- cai peach 1 1/2 ons pecan (tingali parentah handap)
- 1 dash
- bitters peach
- Garnish: lemon pulas
- Keur Cai Pecan Peach:
- 1 quart potongan pecan
- 2 peaches (kasarna dicincang)
- 2 quarts cai
- 1/2 quart madu
Kumaha Jieun Éta
cocktail
- Dina sagelas Pergaulan, ngagabungkeun kabéh bahan jeung és.
- Aduk pikeun 30 detik.
- Galur kana sagelas coupe na garnish ku pulas lemon badag
Pecan Peach Cai
- Dina loyang, nyebarkeun pecans merata sarta roti bakar dina 300 gelar oven preheated pikeun 15 menit atawa nepi ka minyak ngawitan kaluar tina pecans.
- Bawa cai ka kulub on stovetop a.
- Ngurangan mun simmer jeung nambahkeun madu jeung peaches.
- Tambahkeun potong pecan ka cai & madu campuran sarta ngidinan pikeun infuse pikeun 30 menit.
- Angkat ti panas sarta ngantep tiis.
- Galur heula ngaliwatan chinois a lajeng ngaliwatan hiji filter kopi jang ngaleupaskeun sedimen sarta padet.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 2107 |
| total Fat | 82 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 46 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 61 mg |
| karbohidrat | 368 g |
| Serat dietary | 40 g |
| protéin | 29 g |