Salad béntang ieu téh jalan favorit kuring ngagunakeun sambel chimichurri . Jieun hiji angkatan badag tina saos chimichurri mun marinate steak atawa hayam keur grill dina. Lajeng nganggo naon leftover nyieun salad béntang ieu, anjeun bakal boga samping piring sampurna. Rasa tina chimichurri secukupnya amis tur leuwih mellow nalika dicampurkeun jeung mayonnaise, sarta flecks of peterseli na cilantro kasampak hébat ku beureum nu skinned kentang anyar. Anjeun bisa nambahkeun sababaraha cabe beureum atawa seledri pikeun cruch, atawa malah sababaraha acar amis.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 12-15 sedeng kentang anyar beureum
- 1 cup mayonnaise
- 1/2 cangkir
- sambel chimichurri
Kumaha Jieun Éta
- Scrub sarta ngumbah kentang.
- Tempat anu kentang dina pot ageung jeung nutupan kalayan cai asin.
- Bawa ka kulub, jeung masak dugi kentang mangrupakeun ngan lembut, kira 20 menit.
- Solokan kentang jeung hayu tiis.
- Aduk nu asin chimichurri kana mayonnaise nu.
- Nalika kentang mangrupakeun cukup tiis pikeun nanganan, motong kana 1 batu inci.
- Tos kentang jeung campuran chimichurri dugi dicampurkeun ogé. Usum jeung uyah jeung cabé rasa.
- Chill Salad dugi siap ngaladénan.
Fungsi 6 salaku piring samping.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 313 |
| total Fat | 28 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 15 mg |
| natrium | 463 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |