Ieu teu lobster rata anjeun dina piring mentega, euweuh ieu Karibia Lobster ku Jerk-Rum mentega.
Pikeun malah beuki rasa, saluareun anu bumbu jerk lada jeung Rum amis, resep ieu ogé nyaéta panggero pikeun bawang, cabe, jeruk, chives jeung cabé.
Pikeun misalna hiji entree kompléks, hiji semi-garing disarengan kompléks, cocktail semi-amis geus diperlukeun. Abdi nyarankeun Yaka Hula Dickey Dula , Boston Sidecar atawa Johnny Weissmuller cocktail.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2-3 1- ka 2-pound
- lobster (atawa buntut), ngurangan sarta cleaned
- 1 sendok dilebur mantega
- 1/2 cangkir dicincang bawang
- 1 sdm Betawi jerk bungbu
- 1/2 cangkir
- cabé amis , dicincang
- 1/4 cangkir
- Gunung Gay Kuwu Rum
- 2-3 sendok mantega
- 1/4 cangkir
- jus jeruk seger
- 1/4 chives cangkir sarta peterseli, dicincang
- Garnish: 1/2 cangkir
- concasse tomat
Kumaha Jieun Éta
- Parboil nu lobster dugi beureum caang, lajeng Panggang dina leuwih dina 300 derajat F sareng mantega dilebur saeutik pikeun ngeunaan 15 menit.
- Sedengkeun bakes lobster, tumis bawang bombay, jerk bungbu , sarta cabé amis di sésana mentega dilebur.
- Angkat ti panas, tuang di Rum sarta nambahan mentega, aduk nepika geus dilebur merata sarta creamily.
- Tambahkeun jus jeruk jeung bumbu.
- Ngawula ka leuwih lobster atawa di dipping cacah dina piring.
Resep kahadean: Gunung Gay Rum
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 362 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 362 mg |
| natrium | 1.107 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 44 g |