Gula Brown balances nu tartness lemon dina piring populér ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4-5 breasts Boneless hayam (cut kana lembar ngeunaan kacamatan-ukuran)
- 2 keureut jahé (minced)
- 4 sendok jeruk nipis seger
- Keur marinade:
- 1 séndok sherry garing
- 1 séndok
- saos tiram
- 1 séndok
- kecap lampu
- 1 séndok gula coklat
- Garnish: bawang héjo (bawang cinyusu atawa scallions) jeung lemon wedges
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun bahan marinade. Teundeun hayam dina mangkok jeung jeruk nipis. Nambahkeun bahan marinade na Sprinkle potongan jahé leuwih hayam.
- Marinate hayam keur kira 20 menit.
- Kukus hayam. Mun maké katél nu keur uap hayam, nempatkeun hayam dina piring steamproof jeung tuang bahan marinade leuwih eta. Kukus hayam nepika kabukti bodas sarta asak liwat.
- Mun maké steamer komérsial, nyiapkeun nurutkeun kana arah steamer. Gumantung kana jenis of steamer, Anjeun bisa jadi teu tiasa tuang dina marinade leuwih hayam saméméh steaming. Lamun éta hal, cagar marinade jeung uap hayam numutkeun parentah produsén urang. Bawa ka marinade ditangtayungan ka kulub a jeung tuang leuwih hayam ngan méméh porsi.
- Ngawula ka panas jeung béas jeung suung garing aduk-goreng. Garnish kalawan héjo bawang jeung lemon wedges.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1520 |
| total Fat | 88 g |
| jenuh Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 35 g |
| kolesterol | 523 mg |
| natrium | 858 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 165 g |