Ieu tengah usum tiris jeung anjeun boga craving jero ieu pikeun pina Colada , tapi teu rada di inuman katuhu pikeun mangsa. Maksudna mana adaptations kawas Libur Spice ieu bisa mantuan kaluar - a rasa dua musim dina hiji kaca.
cocktail Ieu migunakeun Ciroc kalapa Vodka jeung krim kalapa jeung jus nanas keur nu touch usum panas. Usum asalna di via ditambah comforting susu jeung endog, nu ditambahkeun kana creaminess, teras eta kabeh dibawa bareng jeung rempah favorit urang musim.
Hiji hal anu kuring resep ngalakonan jeung inuman ieu mangrupa pamakéan satengah tina rempah di ngocok, jeung nganggo séjén satengah salaku garnish di luhur. Ku ngalakukeun ieu Anjeun gabungkeun kontak nu rempah dina basa cocktail sarta boga hiji garnish metot ogé. Saluyukeun kagunaan bungbu sarta jumlahna pikeun nyocogkeun rasa anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Cîroc kalapa Vodka
- 1/2 ounce
- krim cream kalapa
- 1/4 ounce
- jus nanas
- 1-ounce sakabeh
- susu
- 1
- bodas endog
- 2 dashes
- kayu manis
- 2 dashes pala
- 2 dashes allspice
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun vodka teh, krim kalapa , susu, endog, jeung salah sahiji dash unggal sahiji rempah dina shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok vigorously salila sahenteuna 30 detik pikeun mastikeun endog anu leres dicampurkeun.
- Galur kana chilled kaca baheula .
- Luhur jeung rempah sésana jeung asahan kalapa.
Resep kahadean: Ciroc Vodka
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 246 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 19 mg |
| natrium | 80 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 6 g |