Salah sahiji cara panggampangna pikeun jazz up a cornbread dasar nyaéta ku nambahkeun jagong amis - naha éta nu canned, beku atawa motong lempeng kaluar cob nu.
jagung tawar téh pangalusna, tapi beku geus ampir jadi alus. Ngan ngantep ngalembereh jagong lajeng solokan tuntas. jagung canned ogé gawéna di ciwit a - deui, solokan eta tuntas saméméh Pergaulan kana adonan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup
- sagala-Tujuan tipung , sifted
- 1 cup konéng
- cornmeal
- 1 sdm
- soda kuéh
- ½ TSP uyah
- 2 endog, keok
- 1 cup
- satengah satengah
- ¼ cup dilebur mentega atawa pondok
- ½ gula cup (opsional lamun milih unsweetened cornbread)
- 1 cup
- jagung amis , seger, thawed atanapi canned (lemes ogé)
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 400 ° F. Tuntas gajih baking piring Anjeun.
- Ngayak babarengan tipung, cornmeal, baking powder, tur asin.
- Ngagabungkeun satengah satengah, endog, mantega (atawa pondok) jeung gula.
- Nambahkeun bahan cair ka leuwih garing tur gaul ngan dugi tepung geus moistened, teu leuwih ti sapuluh nepi lima belas detik. Lajeng melu di jagong, tapi ulah overmix adonan atawa cornbread anjeun bakal teuing tangguh.
- Tuang adonan kana loyang disusun anjeun sarta Panggang cornbread geura.
- Panggang 25 nepi ka 30 menit atawa nepi ka colok huntu diselapkeun kana puseur cornbread asalna kaluar beresih jeung ujung cornbread dimimitian pikeun misahkeun tina loyang.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 248 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 69 mg |
| natrium | 489 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 5 g |