Ieu salah sahiji jalma Cool resep mecut Jello nu ngajadikeun hiji tambahan hébat kana sagala liburan atawa potluck gathering. Jieun resep Jello ieu sukur, Easter na Christmas. Garnish kalawan krim dikocok.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 9 ons buah prambus Jello
- 4 gelas cai (golak)
- Hiji 11 1/2 ounce wadahna beku cranberry jus konsentrasi
- wadahna Hiji 9 ounce beku dikocok topping (kayaning Cool pecut, thawed)
Kumaha Jieun Éta
- Ngaleyurkeun Jello dina cai nu ngagolak . Tambahkeun beku jus cranberry konsentrasi. Aduk dugi jus cranberry bubar.
- Refrigerate 1 ka 2 jam, nepi ka campuran ieu thickened, tapi teu disetel.
- Kalawan hiji mixer listrik, ngéléhkeun di Cool pecut dugi well-digabungkeun. Mindahkeun kana mangkok kaca geulis. Refrigerate 4-24 jam, dugi set. Garnish kalawan krim dikocok, upami hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 110 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 7 mg |
| natrium | 38 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |