Krim kéju ngajadikeun keusikan pikeun ieu piring tradisional creamy tambahan. endog Deviled mangrupakeun hiji Palasik kitschy, sarta bari urang bisa Toké fun, aranjeunna geus hiji pihak ikon dahareun Amérika pikeun alesan alus!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8
- endog keras asak (peeled)
- 1 teaspoons cuka bodas
- 3 séndok mayonnaise
- 1 sendok krim kéju (softened)
- 1/2 teaspoons
- Dijon mustard
- Ciwit of rawit
- uyah secukupnya
- cabe hideung mun rasa
- Pilihan: paprika sakumaha diperlukeun
Kumaha Jieun Éta
- Potong endog peeled dina satengah lengthwise na scoop atawa pop kaluar yolks kana mangkok campur kode.
- Mash sareng cuka, mayonnaise, krim kiju, mustard, rawit, uyah, sarta cabé nepi ka rata. Mun campuran sigana teuing garing, tambahkeun touch mangrupa langkung Mayo.
- Maké séndok, atawa kantong pastry sareng tip béntang, generously eusian liang dina halves bodas endog kalawan campuran konéng endog.
- Sprinkle tops kalawan paprika. Chill ogé saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 61 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 106 mg |
| natrium | 79 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 4 g |