Saos Hollandaise Palasik henteu sakumaha tricky sakumaha sababaraha bakal gaduh Anjeun yakin. Candak deui lalaunan, turutan parentah, sarta anjeun bakal boga Hollandaise saos sampurna unggal waktu.
Masih saraf pariksa kaluar hambalan Danilo Alfaro urang ku parentah hambalan pikeun sampurna Hollandaise asin.
Sambel Hollandaise mangrupakeun iringan nikmat mun loba piring: lauk, endog, asparagus téh mitra sampurna ka slick, saos buttery. Pikeun variasi dina asin Hollandaise Palasik boga katingal di resep ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 250g (8 oz) mentega unsalted
- 4 yolks endog badag
- 1 séndok cuka tarragon
- ciwit uyah
- ½ lemon
- cabé bubuk
Kumaha Jieun Éta
- Ngalembereh mentega dina panas low. Bakal misahkeun nyieun lapisan gajih emas jelas (ngijinkeun mantega) di luhur. Paké ladle pikeun nyabut mentega ngijinkeun, ninggalkeun résidu susu di pan (Piceun résidu nu). Tetep mentega ngijinkeun dina tempat haneut.
- nahan yolks endog dina mangkok stainless steel jeung cuka, garam sarta 2 teaspoons tina cai tiis tur whisk pikeun sababaraha menit.
- Atur mangkuk leuwih pan tina simmering cai.
- Nuluykeun whisking dugi campuran bulak, sarta kandel jeung mengembang.
- Angkat ti pan tina cai simmering jeung lalaunan whisk dina mentega ngijinkeun. Squeeze dina jeruk nipis, usum ku ciwit of rawit sarta pariksa uyah. Ngawula pas mungkin.
Resep kahadean tina kantin - Great Britania Food Book
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 497 |
| total Fat | 52 g |
| jenuh Fat | 31 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| kolesterol | 348 mg |
| natrium | 168 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 8 g |