Ieu métode tinggi-panas pikeun sapi manggang nyaeta fuss bébas sarta ngahasilkeun hiji sapi sampurna Anggang unggal waktu. manggang bakal kudu cicing dina oven salila sahenteuna 2 jam na kudu kaluar tina kulkas salila kira 45 menit 1 jam saméméh roasting, jadi rencana sasuai.
Tempo ogé
Sapi Tenderloin Jeung Bourbon
Cabe jeung Herb Crusted Sirloin Jalur manggang
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 boneless babak tip manggang, ngeunaan 4 ka 5 pon, STP
- 2 sendok sadaya-Tujuan tipung
- 1 séndok uyah halal
- 1/2 séndok téh uyah bawang bodas atawa bubuk bawang bodas
- 1/2 séndok cabe hideung taneuh
Kumaha Jieun Éta
- Leupaskeun manggang sapi ti kulkas na hayu eta nangtung pikeun ngeunaan 45 menit.
- Panas oven ka 500 F.
- Baris pan baking kalawan foil jeung nempatkeun rak di loyang.
- Cut slashes di gajih ti sapi dina pola inten.
- Ngagabungkeun tepung sagala-Tujuan, uyah halal, uyah bawang bodas, jeung cabé. Rub ujung manggang babak sakuliah jeung campuran tipung seasoned.
- Nempatkeun manggang dina rak di baking pan disusun. Teundeun manggang dina oven lajeng ngurangan hawa oven ka 475 F. manggang nu sapi keur 30 nepi 35minutes, atawa ngeunaan 7 menit per pound.
- Hurungkeun panas kaluar jeung ninggalkeun manggang dina oven salila 2 1/2 jam. Ulah muka oven dugi waktos ieu nepi na anjeun siap ngukir manggang jeung ngawula ka eta. Tenda manggang kalawan foil jeung ngantep eta beristirahat salila kira 10 menit.
- manggang bakal jadi medium langka.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 539 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 214 mg |
| natrium | 609 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 78 g |