India ieu bungbu adun teu ukur gampang nyieun di imah, eta oge jauh leuwih flavorful nalika homemade. Ngarasa Luncat ka ngarubah jumlahna pikeun nyocogkeun rasa pribadi Anjeun. Anjeun bisa kalayan gampang kalikeun resep, tapi kuring nyarankeun Anjeun nyieun up ngan cukup ngagunakeun dina 1 bulan kitu eta bakal tetep seger.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 siki cup coriander
- 2 sendok siki cumin
- 1 séndok peppercorns hideung
- 2 teaspoons kapulaga peuteuy
- Dua kayu manis teken 3 inci, pegat kana buah leutik
- 1 séndok sakabeh cengkéh
- 1 sakabeh pala
Kumaha Jieun Éta
Garing-manggang nu coriander siki dina skillet leutik leuwih panas sedeng, ngageser skillet deui jeung mudik leuwih burner ka nyegah ngaduruk, dugi siki exude ambu pikaresepeun, 1 ka 2 menit. Mindahkeun kana mangkok na sisihkan. Ngulang prosés, salah dina hiji waktu, kalayan ukuran siki cumin, peppercorns , kapulaga, kayu manis , jeung cengkéh. Hayu niiskeun lengkep.
Nempatkeun kabéh bahan iwal pala dina coét bungbu na grind ka bubuk rupa.
Mindahkeun kana mangkok. Ngilu ka pala leuwih campuran. Aduk nyampur ogé.
Mindahkeun ka jar kaca sareng tutup kedap-pas. The garam masala bakal tetep dina suhu kamar pikeun sahenteuna sabulan.
Resep Sumber: ku Su-Mei Yu (William Morrow)
Reprinted kalawan idin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 16 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |