hayam jeung kentang resep dipanggang Ieu sampurna pikeun weeknights sibuk. Aya teu pira waktos prep sarta éta praktis tepung dina hiji piring. Tapi ogé gawéna ogé ku salad samping. Jadi basajan, acan jadi delectable.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 nepi ka 4 badag Yukon Emas atanapi Russet kentang (peeled na potong dices 1 inci)
- 1/4 cangkir tambah 1 sdm minyak zaitun (dibagi)
- uyah halal jeung cabé hideung Freshly taneuh (rasa)
- bawang bodas bubuk 1/4 TSP
- 1-1 / 2 lbs. boneless skinless breasts hayam atawa thighs
- 3/4 cangkir abon Parmesan kéju
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 425 F. semprot hiji piring 9 x 13 baking kalawan semprot masak.
- Tos kentang, 1/4 cangkir tina minyak zaitun , asin, lada jeung bubuk bawang bodas babarengan. Nyebarkeun kana piring baking disusun dina lapisan tunggal . Panggang 10 menit.
- Teundeun hayam on luhureun kentang, nyusun kentang sabudeureun hayam. Sikat sésana séndok minyak zaitun on luhureun hayam. Usum jeung uyah jeung cabé. Balik deui ka oven na Panggang 18 nepi ka 20 menit dugi juices hayam amprok jelas.
- Top kalawan abon kéju parmesan . Balik deui ka oven na Panggang dugi melts kéju, ngeunaan 2 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 655 |
| total Fat | 41 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| kolesterol | 156 mg |
| natrium | 511 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 52 g |