Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok cuka béas
- 1 séndok
- kecap
- Gula 1/2 séndok
- Pilihan: 1 séndok téh demi
- 1 séndok jahé (grated)
- 3 séndok minyak nabati
- minyak wijen 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
Campur kabéh bahan sejenna ti minyak di mangkok. Tambahkeun minyak sayur jeung minyak wijen laun tur gaul ogé.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 174 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 315 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |