A ogé-seasoned Parmesan kéju sambel rasa ieu kentang scalloped.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 cangkir pisan thinly sliced kentang
- 1 bawang sedeng, thinly sliced
- 2 sendok tipung
- 2 sendok grated Parmesan kéju
- uyah jeung cabé
- 2 sendok mantega
- 1 1/4 ka 1 3/4 gelas susu dipanaskeun
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun lapisan keureut kentang jeung keureut bawang di handap a 1 1/2-quart enteng buttered casserole.Sprinkle kalawan ditambahan tipung, kéju Parmesan, uyah, jeung cabé. Titik kalayan buah leutik tina mantega. Ngulang, tungtung lapisan kentang. Titik kalayan mentega.
- Tambahkeun cukup susu panas ampir nutupan kentang.
- Panutup jeung Panggang dina 375 ° salila 45 menit. Uncover na Panggang pikeun 15 menit deui, dugi kentang mangrupakeun lembut sarta coklat emas.
Anjeun bisa ogé kawas
Kentang Anggang Ku Parmesan Opak
Kentang Scalloped creamy kalawan Ham
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 571 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 23 mg |
| natrium | 1.895 mg |
| karbohidrat | 86 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 35 g |