Steaming mangrupakeun cara basajan masak sayur, sarta eta daun rasa nu gembleng. Ieu kacang héjo steamed kénéh caang héjo sarta mibanda nyatu rasa seger. Naon hal anu pangalusna ngeunaan ngalirkeun sayuran, anjeun heran? Aranjeunna merlukeun saeutik waktos tur perhatian. Teu nyebut kanyataan yén pangsaeutikna gizi mungkas nepi di caina.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound kacang héjo (tawar)
- 1 mun 2 sendok mantega
- Uyah jeung Freshly taneuh cabe hideung, mun rasa
Kumaha Jieun Éta
- Ngumbah kacang héjo tur motong tungtung bobot. Ninggalkeun aranjeunna sadayana atawa motong.
- Setel ka karinjang steamer dina medium pikeun panci badag ngeusi 2 inci cai.
- Nempatkeun kacang héjo dina karinjang steamer.
- Bawa ka kulub leuwih panas tinggi. Ngurangan panas ka sedeng, panutup, sarta uap kacang héjo pikeun 5 jeung 7 menit, gumantung kana kumaha lembut atawa garing anjeun resep aranjeunna.
- Piceun caina dina panci anu. Tambahkeun mentega sarta kacang héjo nu steamed jeung panas ngan dugi panas jeung mentega geus dilebur.
- Sprinkle kalawan uyah jeung cabé hideung Freshly taneuh, rasa.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 184 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 11 mg |
| natrium | 82 mg |
| karbohidrat | 27 g |
| Serat dietary | 11 g |
| protéin | 8 g |