Jahé mangrupakeun rasa cocktail hébat nu geus jadi beuki populér di taun panganyarna, utamana saprak sékrési Domaine de Canton (a liqueur jahé). La Coloniale nyaéta salaku basajan salaku Jahé Martini tapi migunakeun Gin tinimbang vodka, nu nambihan jero ka inuman anu.
Naon anjeun rék ngalakukeun mangrupa ngagunakeun Gin premium - hal kawas Tanqueray atanapi Martin Gedang urang - saimbang kaluar propil jahé-botanis of cocktail nu. Loba gins nilai kakurangan pajeulitna perlu narik inuman ieu kaluar ogé. The nyiksikan bonténg téh touch nice dieu ogé sabab nambihan freshness halus ka inuman jeung gawéna ogé ngalawan jahé anu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Gin
- 1 1/2 ons jahé liqueur
- Bonténg nyiksikan pikeun garnish
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Garnish ku nyiksikan bonténg.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 191 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 12 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |