Ieu crockpot chowder gampang dijieun kalawan lada sosis chorizo, tapi ngarasa Luncat ka ngagantikeun jenis sejen tina sosis seger, kayaning a sosis Italia panas atawa hampang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 nepi ka 12 ons seger chorizo sosis
- 1 cup dicincang bawang
- 1 1/2 cangkir kaldu hayam
- 4 kentang cangkir diced
- 1 tiasa (10 3/4 ons) krim of sup hayam
- 2 sendok seger dicincang peterseli atanapi ngeunaan 2 teaspoons garing peterseli flakes
- 1 pakét (approx. 5 ons) kéju boursin kalawan bumbu jeung bawang bodas, atanapi 4 ons krim kéju
- 1 nepi 1 1/2 cangkir kernels jagong
- uyah jeung cabé hideung Freshly taneuh, secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Dipiceun casings sosis teras nahan sosis dina skillet badag leuwih panas sedeng, megatkeun kana buah leutik. Tambahkeun bawang; masak sosis jeung bawang, aduk remen, dugi bawang anu enteng browned jeung sosis geus euweuh pink.
- Dina 4 nepi ka 6-quart cooker slow, ngagabungkeun kaldu hayam, kentang diced, krim of sup hayam, peterseli, sarta Boursin atawa krim kéju. Aduk di sosis asak sarta bawang, blending bahan ogé. Aduk jagung.
- Panutup jeung masak di low pikeun 5 jeung 7 jam, atawa dugi kentang mangrupakeun lembut, aduk aya kalana.
Ngagaduhan 4 nepi ka 6.
Anjeun bisa ogé kawas
Crockpot Hayam na Banjarnegara Chowder
Hayam Chowder kalawan Banjarnegara
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 588 |
| total Fat | 45 g |
| jenuh Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| kolesterol | 123 mg |
| natrium | 914 mg |
| karbohidrat | 30 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 18 g |