Sakabéh unsur a cocktail tasting hébat nu jero nu Lady Naked. Anjeun amis asalna tina Rum sarta grenadine, anu haseum ti aprikot jeung lemon jeung aromatics of vermouth nu. hasilna mangrupakeun cocktail nikmat nu bakal ngahurungkeun huluna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Rum (Bacardi punjul)
- 1 1/2 ons
- vermouth amis (Noilly Prat rouge)
- 1/3 ounce aprikot brendi
- 1/3 ounce
- grenadine
- 1/3 ounce
- jeruk nipis (Freshly squeezed)
- garnish:
- lemon zest
- és Cubed
Kumaha Jieun Éta
- Tuang sakabéh bahan kana shaker ngeusi és
- Ngocok dugi luar shaker meunang pisan tiis.
- Ganda galur kana gelas chilled atanapi beku .
- Garnish jeung zest lemon.
(Resep ti Bacardi Rum)
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 277 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 24 mg |
| natrium | 319 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 8 g |